קצת עליי

כשסיימתי ללמוד את התואר הראשון שלי, היה לי ברור שאני רוצה לעבוד עם אנשים.
מהר מאוד השתלבתי בתפקידי משאבי אנוש וגיוס של עובדים בארגונים גדולים. למדתי אודות מקורות הגיוס השונים, למדתי לבצע ראיונות טלפונים, פרונטאליים ומרכזי הערכה, אך יותר מכל למדתי את הצרכים והרצונות של מחפש העבודה.
 
הבנתי שמצאתי את הכיוון שלי והלכתי ללמוד, תואר שני "לימודי עבודה" כדיי להתמקצע עוד קצת יותר. נהניתי מאוד מהעבודה, הסיפוק היה... אדיר אבל משהו היה חסר.... הבנתי כי הידע, הרגישות והאהבה שלי לתחום מנותבים למקום הלא נכון. במקום לסייע לאנשים, סייעתי לארגונים.
 
החלטתי ללמוד קוצ'ינג, וכיום אני עושה בדיוק מה שאני אוהבת - אני מאמנת אישית ותעסוקתית ומלווה מחפשי עבודה החל משלב חיפוש הכיוון המקצועי, כתיבת קורות החיים, ליווי באמצעי החיפוש השונים, הכנה לראיונות עבודה ומרכזי הערכה ונמצאת שם עבורם לאורך כל הדרך!!! ונחשו מה??? נכון... הסיפוק הוא אדיר!!! לקבל תודה מאדם שסייעתי לו למצוא עבודה , שווה הכל מבחינתי!!!
אז איך אני מסייעת למחפשי עבודה?
 
השירותים שאני נותנת הינם מגוונים ומותאמים לאדם היושב מולי. בין שירותיי - אימון למציאת עבודה, הכוון תעסוקתי, התאמה ומיתוג של קורות חיים, הכנה לראיונות עבודה, כתיבה של פרופיל לינקדין, הדרכת לינקדין למציאת עבודה ותרגום של קורות חיים.
 
עד כה סייעתי למאות מחפשי ומחפשות עבודה בהגשמת המטרות שלהם! אשמח להיות שם גם עבורך.
 
שלך,
ענבל.
Cinque Terre
Cinque Terre

צור קשר

Copy of Copy of המלצה 1

דגכדגכדגכדגכדגכדגכדגכדגכ דגכדגכדגכדגכ